ابلاغ فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

دستورالعمل “فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس سال ۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی” به روسا و سرپرستان واحدهای استانی این دانشگاه ابلاغ شد.

دکتر مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر گفت: دستورالعمل فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس سال ۱۳۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص نیازسنجی مدرسان سال ۹۸ با برنامه­ ریزی و ظرفیت های در نظر گرفته شده برای هر استان به مراکز آموزشی ارسال شده است و مراکز آموزشی می باید حداکثر تا ۱۳ آبان فرم‌های مربوطه را تکمیل کنند .

وی در ادامه افزود: پس از جمع بندی و اعتبارسنجی اطلاعات مراکز آموزشی توسط واحد استانی در قالب فرم شماره ۲، حداکثر تا ۲۰ آبان ماه جاری باید به معاونت آموزشی در ستاد مرکزی دانشگاه علمی کاربردی ارسال شود.

دکتر جلالی یادآور شد: واحدهای استانی این دانشگاه باید در چارچوب­ مأموریت­‌های هر مرکز، صرفا جهت تأمین نیازهای واقعی و کمبودهای موجود به لحاظ مدرسی با توجه به دوره­ های در حال اجرا و همچنین پیش بینی مراکز برای دوره­ های مورد تقاضا در پذیرش ­های آتی در قالب گروه درس­ های پیوست صورت پذیرد به نحوی­ که تأمین مدرسان مورد نیاز برای نیم سال­‌های آتی طبق زمان­بندی مناسب صورت پذیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، وی در پایان تاکید کرد: لازم است برنامه­ ریزی و اقدامات از سوی واحدهای استانی، مطابق زمان بندی اعلام شده به منظور برگزاری هر چه بهتر این فراخوان به ­عمل آید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *