اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه معارف اسلامی

ثبت نام هر دو دوره (روزانه و نوبت دوم) پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۳۹۸ سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه معارف اسلامی، در روزهای شنبه و یکشنبه ۳۰ و۳۱/شهریور/۱۳۹۸ انجام می گیرد.

بر این اساس لازم است پذیرفته شدگان، در تاریخ های ذکر شده و در ساعات اداری، به همراه مدارک ذیل، جهت ثبت نام و انتخاب واحد به دانشگاه معارف اسلامی، مراجعه کنند.

بدیهی است عدم ثبت نام و ارائه مدارک، در تاریخ های ذکر شده، به منزله انصراف از شرکت در دوره تلقی شده و داوطلب از لیست پذیرفته شدگان حذف خواهد شد و هیچ گونه اعتراضی نیز وارد نخواهد بود و مطابق با قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با وی برخورد خواهد شد.

ثبت نام در این مرحله به صورت مشروط بوده و ثبت نام نهایی منوط به اعلام نظر نهایی گزینش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و تأیید صلاحیت عمومی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور است.

تمام مدارک تحصیلی ارائه شده توسط پذیرفته شدگان می بایست مورد تأیید وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فناوری‌ یا وزارت‌ بهداشت، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ یا شورای عالی انقلاب‌ فرهنگی و یا مرکز مدیریت حوزه های علمیه باشد. ‌

شروع ترم آموزشی و کلاس های دکتری، از تاریخ چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸ بوده عدم حضور دانشجو در کلاس، غیبت محاسبه خواهد شد.

پذیرفته شدگان، در صورت هرگونه سؤال یا ابهام می توانند با شماره تلفن ۳۲۱۱۰۲۰۱ – ۰۲۵ تماس حاصل کرده و یا به سایت دانشگاه به نشانی http://maaref.ac.ir مراجعه کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *