چاپ اولین اثر مشترک استاد دانشگاه امیرکبیر در انتشارات اشپرینگر

با توافق میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با انتشارات بین‌المللی اشپرینگر، اولین اثر تالیفی عضو هیات علمی این دانشگاه در اشپرینگر به چاپ رسید.

یکی از مهمترین اهداف انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر که در نقشه راه آن پیش‌بینی و مندرج شده، “همکاری با ناشران بین‌المللی در انتشار کتب مشترک” است.

برای نیل به این هدف در تابستان سال ۱۳۹۵ تفاهم‌نامه‌ای با انتشارات بین‌المللی اشپرینگر منعقد و مقرر شد کتب مورد تائید انتشارات این دانشگاه که به زبان انگلیسی تایپ شده و به تایید شورای چاپ و نشر دانشگاه رسیده است، برای انتشار مشترک در سطح جهانی به انتشارات اشپرینگر ارسال شود.

در مهرماه ۹۷ “یوهانا شوارز”، نماینده انتشارات اشپرینگر ضمن حضور در انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر در جلسه‌ای با دکتر سعیدی رئیس اداره انتشارات دانشگاه، در خصوص نحوه عملیاتی کردن مفاد این تفاهم‌نامه بحث و تبادل نظر کردند.

در این جلسه مصوب شد که برای این منظور نخستین اثر تألیفی توسط دکتر بهروز وحیدی با نام “Quality Confirmation Tests for Power Transformer Insulation Systems” (تست‌های تایید کیفیت برای سیستم‌های عایق برق ترانسفورماتور) پس از گذرانیدن مراحل پذیرش، داوری و تکمیل فرمت مورد نظر انتشارات اشپرینگر، برای انتشارات به این مرکز نشر ارسال شود.

این اثر تالیفی پس از تایید و پذیرش انتشارات اشپرینگر، در تیر ماه جاری بر روی وب سایت این انتشارت قرار گرفت.

چندین کتاب نیز در حال حاضر در دست بررسی جهت چاپ مشترک با انتشارات بین‌المللی اشپرینگر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *