دانشگاه پیام نور میزبان برگزاری آزمون وکلای قوه قضاییه شد

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از میزبانی دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور برای برگزاری آزمون وکلای سال ۹۸ قوه قضاییه خبر داد و گفت: متقاضیان شرکت در این آزمون تا ۸ آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به وب سایت www.Judiciarybar.ir، ضمن آگاهی از جزئیات و شرایط شرکت در این آزمون جهت ثبت‌نام از طریق پورتال مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور به نشانی sanjesh.pnu.ac.ir اقدام کنند.

امیرحسین بهروز با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه پیام نور با مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه افزود: پیرو تفاهم نامه امضا شده بین دانشگاه پیام نور و این مرکز، در ابتدای سال ۹۸، انجام مراحل ثبت‌نام و برگزاری آزمون وکلای سال ۹۸ قوه قضائیه، به دانشگاه پیام نور واگذار شد.

وی اظهار کرد: زمان برگزاری این آزمون ۲۹ آذرماه سال جاری، به میزبانی مراکز دانشگاه پیام نور در سراسر کشور است و متقاضیان شرکت در این آزمون تا ۸ آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به وب سایت www.Judiciarybar.ir، ضمن آگاهی از جزئیات و شرایط شرکت در این آزمون جهت ثبت‌نام از طریق زیرپورتال دانشگاه پیام نور به نشانی sanjesh.pnu.ac.ir اقدام کنند.

بهروز در خصوص کیفیت برگزاری آزمون فوق گفت: دانشگاه پیام نور به دلیل شیوه منحصربه‌فرد آموزشی، تمامی آزمون‌های پایان هر ترم را به صورت سراسری برگزار می‌کند به نحوی که هر آزمون این دانشگاه دقت، صحت و امنیت کنکور سراسری را دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی در پایان خاطرنشان کرد: در هر سال بیش از ۶ میلیون نفر آزمون به صورت سراسری در دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *